Nájdeš nás aj na:

Európa

Eurowings v apríli opäť obnovia linku Košice – Düsseldorf, premávať bude 3-krát týždenne

Eurowings v apríli opäť obnovia linku Košice – Düsseldorf, premávať bude 3-krát týždenne

Nemecká nízkonákladová letecká spoločnosť Eurowings obnoví svoju prevádzku na linke Košice – Düsseldorf. Takmer po dvojročnej pauze bude na tejto trase premávať opäť od 15. apríla. TASR o tom informovala hovorkyňa košického letiska Karolína Linhartová.

Reklama

Linka bude premávať trikrát týždenne, a to v pondelok, piatok a nedeľu v popoludňajších hodinách. Prevádzkovaná bude lietadlom typu Airbus s kapacitou od 144 do 180 sedadiel. Let potrvá necelé dve hodiny.

„Sme nesmierne nadšení, že sa znova obnoví takéto dôležité letecké spojenie pre východné Slovensko. Cestujúci budú môcť priamo z Košíc lietať za prácou do Nemecka alebo navštíviť svojich blízkych a spoznávať nemeckú metropolu Düsseldorf a okolie,“ povedal výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice Thomas Dworschak.

Akciové letenky Eurowings


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore