Nájdeš nás aj na:

Novinky

Eurowings na jeseň otvoria novú leteckú základňu v Prahe

Eurowings na jeseň otvoria novú leteckú základňu v Prahe

Aerolinky Eurowings na jeseň tohto roku otvoria v Prahe novú základňu. Bude celkovo desiatou v Európe, informuje agentúra Reuers. Letecká skupina Lufthansa sa tak pripravuje na prudšie oživenie odvetvia. Eurowings sú nízkonákladovou divíziou Lufthansy.

Reklama

Eurowings sa prednedávnom sťahovali aj na nové berlínske letisko Brandenburg. Od októbra 2020 z letiska vzlietli už viac niekoľko tisíckrát a spolu so spoločnosťou Easyjet a Lufthansa patrí medzi najväčších leteckých dopravcov v Berlíne.

Akciové letenky Eurowings

Zdroj: SimpleFlying


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore