Nájdeš nás aj na:

Novinky

Drake má vlastné lietadlo. Stálo milióny a vyzerá ako apartmán

Drake má vlastné lietadlo. Stálo milióny a vyzerá ako apartmán

Kanadský rapper Drake nedávno odhalil svoje nové súkromné lietadlo, prerobený Boeing 767 s vlastným logom. Niektorými bolo označené za sureálne bláznovstvo.

Reklama

Paluba lietadla, nazvaného ako inak než Air Drake, vyzerá skôr ako veľký salónik s množstvom pohodlných kožených kresiel, plyšovými hodvábnymi pohovkami a podlahou s kobercom. Nachádzajú sa v ňom i stoly, lampy a širokouhlé obrazovky.

zdroj: Instagram champagnepapi

Lietadlo má kapacitu 30 ľudí a hodnotu 185 miliónov dolárov bez úprav. Jeho výroba vznikla v spolupráci medzi Drakeom a kanadskou spoločnosťou CargoJet.

„Podporovanie domáceho biznisu bolo pre mňa vždy prioritou. Takže keď sa naskytla príležitosť dať sa dokopy so skvelou kanadskou spoločnosťou, bol som poctený,“ povedal Drake podľa Yahoo.

Prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti CargoJet Ajay Virmani dodal: „Sme veľmi nadšení, že sme partnerom Drakea ako nášho ambasádora a že mu môžeme asistovať pri jeho logistických požiadavkách“

zdroj hlavnej foto a informácií: insider.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore