Nájdeš nás aj na:

Letenky

Čo dať priateľovi pod stromček? Cestovateľský zážitok!

Ak máte po boku niekoho, s kým si viete predstaviť precestovať celý svet, pravdepodobne ste veľmi šťastní. Cestovanie je totiž podľa nás ten úplne najkrajší darček na svete. A koniec roka je super obdobie na to, aby ste si naplánovali ďalšie cestovateľské dobrodružstvá v roku 2019! Pretože keď dáte priateľovi darčekovú poukážku na letenku či dovolenku, je veľká pravdepodobnosť, že vás vezme so sebou…

Reklama

Severské dobrodružstvo

Miluje dobrodružstvá a nevadí mu odísť na týždeň či na dva k polárnemu kruhu? Splň mu sen a zober ho na Island, do Škandinávie, alebo čo tak tajomné Laponsko?

Víkend v krásnom Amsterdame

Paríž ma Eiffelovu vežu, Londýn zase Big Ben, a Amsterdam má nenapodobiteľnú atmosféru. Tak prečo si ju neužiť vo dvojici 😉 vybrať sa tam možno po celý rok, máte k dispozícii výborné letecké spojenie z Viedne a čakajú vás stovky zážitkov v tajomných uličkách najliberálnejšieho mesta Európy.

Dovolenka v lagúne

Zanzibar je skutočná exotika. Stačí sa pozrieť na tú farbu mora. Je presne taká, ako na všetkých tých katalógových fotografiách. Plánujete spolu už dlho poriadne exotickú dovolenku? Toto je výborný tip. Azúrovo zafarbené more, neuveriteľné lagúny, vysoké palmy, milí obyvatelia a tropická klíma.

Do Južnej Ameriky plniť si sny

Vianoce sú aj o plnení snov. A tie väčšie sa plánujú mesiace i roky dopredu. Patrí medzi ne aj Maccu Picchu alebo národné parky v Peru? Smelo do toho 😉

Nevieš sa rozhodnúť? Daruj priateľovi poukážku s venovaním a výber nechaj naňho. Ponuka je tak pestrá, že si určite nájde to svoje. ????


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore