Nájdeš nás aj na:

Novinky

Rozbehne sa cestovanie? Martin Klus (MZV) pre Pelikán v LIVE diskusii na Clubhouse v stredu o 18:00

Rozbehne sa cestovanie? Martin Klus (MZV) pre Pelikán v LIVE diskusii na Clubhouse v stredu o 18:00

Kedy bude cestovanie opäť voľnejšie? Aké novinky nás čakajú? A vráti sa Schengen tak, ako sme ho poznali? To sú témy nášho dnešného živého rozhovoru, ktorý uskutočníme so štátnym tajomníkom Ministerstva zahraničných vecí SR Martinom Klusom na novej platforme Clubhouse.

Reklama

Ako sa zúčastniť diskusie?

Clubhouse je nová audio-chatová aplikácia pre sociálne siete a dostať sa na ňu možno iba prostredníctvom pozvánky. Naša diskusia bude otvorená pre členov sociálnej siete, počas konverzácie sa môžu aktívne zapájať a pýtať sa otázky, spolu s pánom Klusom sa pokúsime na všetky odpovedať.

  • Ak už máte pozvánku na Clubhouse, diskusná miestnosť sa zajtra resp. v stredu 10. februára o 18:00 otvorí na TOMTO odkaze.

Ak diskusiu nestihnete, alebo sa jej jednoducho neviete zúčastniť – najdôležitejšie informácie pre vás čoskoro prinesieme v špeciálnom článku.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Seychely sa od 25. marca plne otvoria návštevníkom z celého sveta, na vstup postačí PCR test https://t.co/8vKnOiGZgm #letenky12 hodiny dozadu
Prvý hotel vo vesmíre by mal byť otvorený v roku 2027 https://t.co/WMoXQJ6qbp #novinky13 hodiny dozadu
Maličký grécky ostrov je prvou COVID-free destináciou v Európe. Pozýva k sebe turistov https://t.co/LLzzX1yR0B #letenky17 hodiny dozadu
6 tipov kam vyraziť na dámsku jazdu po lockdowne https://t.co/DoJmDhiX8Y #tipy18 hodiny dozadu
Etihad Airways predlžujú bezplatné poistenie na COVID-19 do októbra 2021 https://t.co/re2XffW0uz #novinky18 hodiny dozadu
Aktivisti natreli lietadlo Air France nazeleno. Cieľom bolo zvýšiť povedomie o tzv. greenwashingu https://t.co/2qPZlui4hI #novinky18 hodiny dozadu
Veľmi lacné letenky na leto: rezervuj skôr ako ostatní, ceny od 29€! https://t.co/P14f03FnXl #letenky18 hodiny dozadu
Miesta, kam môže žena bezpečne cestovať sama https://t.co/44T4SoEVGM #tipy18 hodiny dozadu
Kam môžem cestovať? S týmto rýchlym prehľadom si hneď v obraze https://t.co/7cHVIhbXek #novinky19 hodiny dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť (novinky) https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky19 hodiny dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore