Nájdeš nás aj na:

Ázia

Michelinské jedlá pribudnú v lietadlách China Airlines už tento týždeň

Taiwanský národný dopravca China Airlines už tento týždeň na svojich letoch uvedie michelinské chody taiwanskej reštaurácie Le Palais ocenenej až 3 michelinskymi hviezdami.

Reklama

Prvé Skyward 3-Stars Private Cuisine menu si budú môcť cestujúci užiť už od 21. apríla. Michelinské menu sa bude podávať na všetkých diaľkových letoch z Taiwanu do Európy, USA a Kanady bez ohľadu na triedu. Luxusné michelinské jedlá si tak budú môcť vychutnať cestujúci vo všetkých triedach, vrátane Economy a Premium Economy triedy.

Premium Business Class si pochutnajú na štyroch predjedlách z Le Palais. Hlavným chodom bude špecialita šéfkuchára – kačací vývar a ryžové rezance s trhanou kačkou a miestnym taiwanským tarom. Nasledovať budú ďalšie nezabudnuteľné chody a dezerty.

Taiwanská letecká spoločnosť China Airlines tak uspokojí potreby každého cestujúceho kombináciou výnimočných služieb s vynikajúcim kulinárskym zážitkom počas letu. Cestujúci budú môcť zažiť skutočný michelinský luxus v oblakoch.

Najväčšia taiwanská spoločnosť, China Airlines, sídli na medzinárodnom letisku Tchao-jüan. Oficiálne ju označujú za 5-hviezdičkovú leteckú spoločnosť, čo znamená, že sa počas svojho letu máš na čo tešiť. Jej ekonomická trieda si ťa získa orientálnym dizajnom, množstvom miesta pre nohy, šikovným multimediálnym systémom s HD displejom a veľmi chutným menu.

Lacné letenky China Airlines

 • Odkiaľ? Letíš z Viedne
 • Kedy? celý rok 2023
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, 2x 23kg podpalubná batožina, výborný servis, multimediálna zábava počas letu

Akciové letenky China Airlines

Takto to vyzerá v Airbuse A350:

Takto zase pocestuješ v Boeingu 777:

Zdroj foto: China-Airlines.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (3 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore