Nájdeš nás aj na:

Európa

Linka do Edinburghu z Bratislavy pravdepodobne v októbri skončí

Linka do Edinburghu z Bratislavy pravdepodobne v októbri skončí

Priame letecké spojenie Bratislavy a Edinburghu pravdepodobne skončí. Linka sa už viac nenachádza v letovom pláne Ryanair na zimnú sezónu 2020/2021. Linka pritom roky bežne premávala v letnej aj zimnej sezóne.

Reklama

Posledný let na trase Bratislava – Edinburgh by mal byť realizovaný 22. októbra 2020, podľa Wikipedie letiska Bratislava, ktorú aktualizujú fanúšíkovia cestovania sa dokonca uvádza dátum 18. október 2020.

Slováci, ktorí budú chcieť cestovať do Edinburghu budú musieť od jesene pre priame spojenie cestovať do zahraničia. Priamu linku Viedeň – Edinburgh zabezpečuje Ryanair, prípadne Lufthansa, z Budapešti sa dá do Škótska cestovať s Wizz Air.

Posledné letenky do Edinburghu z Bratislavy


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    3/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore