Nájdeš nás aj na:

Amerika

Leť do Ameriky prémiovo: PREMIUM ECONOMY s aerolinkami SAS z Viedne od 949€!

Výborné jedlo, mega pohodlné a priestranné sedadlá a veľká batožina do podpalubia! Lietanie v prémiovej ekonomickej triede škandinávskej leteckej spoločnosti SAS je super zážitok a ponúkame ti ho teraz za akciovú cenu. Leť z Viedne do New Yorku či San Francisca v Premium Economy triede SAS PLUS za cenu od 949 eur.

Reklama

Z Viedne do Amerika ťa čaká jeden prestup v oboch smeroch a to so spoločnosťami Austrian Airlines a SAS (Scandinavian Airlines). Prvý, kratší let, absolvuješ v economy triede s Austrian Airlines a druhý, dlhší let, v premium economy triede SAS PLUS a po ceste domov naopak.

Prečo je SAS Plus super ponuka?

Vďaka prémiovej triede SAS PLUS máš veľkú šancu, že do Ameriky priletíš oddýchnutý, plný síl a nejaký ten jet-lag ti starosti robiť nebude. Môžu za to najmä šikovne navrhnuté polohovateľné a sklopiteľné sedačky. Pozri si viac vo videu:

Prémiové jedlo a pitie v SAS Plus

Gastronomický zážitok začína drinkmi, snackmi a pokračuje predjedlom, hlavným jedlom kde si môžeš vybrať z dvoch alternatív a napokon dostaneš aj dezert s kávou alebo čajom. Medzi jednotlivými jedlami si môžeš kedykoľvek objednať nápoje alebo ďalšie snacky.

sas-a320neo-ny-kabin-2-1-min

Zdroj fotografie: sasgroup.net

Sedenie v SAS Plus: viac priestoru a komfortu

Aký je rozdiel medzi klasickou ekonomickou triedou a triedou SAS Plus? V škandinávskych aerolinkách veľký. V SAS Plus ponúkajú sedadlá omnoho viac priestoru a komfortu. A to aj vďaka rozdeleniu sedadiel v pomere 2-3-2. Samozrejmosťou je aj nabíjačka pre tvoje mobilné zariadenia. Ak si chceš pospať, jednoducho tomu prispôsobíš sedadlo – vrchnú časť možno preklopiť smerom dozadu a priestor pre nohy zase dopredu, čo sú určite fajn podmienky na spánok v lietadle.

mg_9918-min

Zdroj fotografie: sasgroup.net

sedadla

extra
nohy

Zábava na palube a bezplatná Wi-Fi na väčšine letov

Na dlhších letoch akými sú lety do USA oceníš aj širokú ponuku multimediálnej zábavy. Množstvo najnovších filmov, hudby, audiokníh či pestrú paletu svetových časopisov určite vyplnia tvoj čas, kedy práve nebudeš chcieť spať.

Novinkou je tiež možnosť pripojiť sa na internet prostredníctvom Wi-Fi. V prémiovej ekonomickej triede je navyše tento benefit úplne zadarmo.

wifi

sas-a320neo-usb-min

Zdroj fotografie: sasgroup.net

Nakupovanie v lietadle po švédsky

Miluješ Škandináviu? Potom budeš milovať aj možnosť zakúpiť si parfémy, bižutériu, oblečenie, hračky či posledné technologické výdobytky, aké majú k dispozícii len obyvatelia Švédska – všetko pekne v škandinávskom dizajne a kvalite.

23kg batožina je súčasťou letenky

Trieda SAS Plus ti umožňuje vziať si jednu 23kg batožinu do podpalubia už v cene letenky. Zároveň môžeš mať so sebou vziať dve príručné batožiny (spolu až 10kg). Ak si teda náhodou v Amerike nakúpiš viac oblečenia, než máš v pláne, v SAS Plus nebudeš musieť doplácať za ďalšiu batožinu!

aircraft-sas-airbus-340-min

Zdroj fotografie: sasgroup.net

Premium economy trieda SAS Plus je samozrejme o niečo drahšia ako ekonomická trieda. Lenže povyšuje úroveň lietadla na skutočný zážitok a prináša niečo, čo v ekonomickej triede nezažiješ. Komfort a možnosť priletieť do tvojej vysnívanej destinácie oddýchnutí.

Premium Economy za super cenu


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore