Albánsko bez testu a karantény: krajina od 1. mája zruší všetky pandemické opatrenia

Albánsko bez testu a karantény: krajina od 1. mája zruší všetky pandemické opatrenia

Albánsko pred letnou dovolenkovou sezónou zruší všetky zostávajúce protipandemické opatrenia. Od 1. mája sa tak skončí povinnosť nosenia rúšok v interiéri a nočné kluby nebudú podliehať zákazu vychádzania od 23.00 h. Informuje o tom agentúra AP.

Do Albánska tak od mája cestujeme opäť tak ako pred pandémiou, teda bez testu, očkovania, nutnej karantény či registrácie.

Akciové letenky do Albánska



Ak potrebuješ pomôcť pri výbere destinácie či leteckej spoločnosti, zorientovať sa v ponuke a dostať kompletné poradenstvo pri rezervácii letenky či dovolenky, využi našu ponuku konzultácie. Služba je spoplatnená sumou 20 eur, avšak tá sa ti okamžite odpočíta z ceny objednávky letenky či dovolenky, ktorú si zakúpiš cez Pelikán.


Ak máš pripomienku alebo si našiel chybu, napíš, prosím, na [email protected]. Ak máš super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chceš sa o svoje zážitky podeliť so svetom, neboj sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

Zaujala ťa táto téma alebo nám chceš niečo povedať? Napíš komentár

Žiaden strach, tvoja e-mailová adresa nebude zverejnená.