Nájdeš nás aj na:

Letenky

Seychely v hlavnej sezóne z Viedne za 569 eur!

Zatvorte oči. Započúvajte sa. Horúci vánok vanúci od mora sa vám pohráva s vlasmi, počujete šum mora a štebot exotického vtáctva. Je štyridsať stupňov a vy sa za zlomok sekundy opálite do zlatista. Seychely sú dokonalá exotika, taká tá ozajstná prehnaná exotika, ktorú často vídame len v katalógoch, či na pohľadnici od tety, ktorá tu trávi najkrajšie momenty dôchodku. Seychely už nie sú destinácia pre bohatých, Seychely sa stali ľudovou destináciou, a častokrát za dovolenku na ostrovoch zaplatíte menej, ako za týždňovú dovolenku na Kanárskych ostrovoch. Aby sme vám ale toto tvrdenie dokázali, posielame lacnú letenku:

Reklama

Viedeň – Seychely – Viedeň za 569 eur

✈ Akciový kalendár: apríl – október 2018 ✈

V cene je aj 1 podpalubná batožina do 23kg!

Seychelly 2

Ostrovy oboplával aj Vasco da Gama. Nevšimol si ich ale. Nikdy sa nedozvedel, o čo prišiel. Najlepšie na Seychelách je to, že nepodľahli masovému turizmu. Seychely sú neuveriteľne tropické a veľmi pokojné.

Na Seychelách sa budete cítiť ako šťastný stroskotanec v raji. Prírodná scenéria ostrovov je úžasná. Na Seychelách dávajú pozor na to, aby fauna a flóra koralových ostrovov ostala nedotknuteľná. A aby vyzerala presne tak, ako keď sa tu prvýkrát vylodili Francúzi.

Seychelly 8

A čo počasie? Ročné obdobia na Seychelách určujú tzv. pasáty. V období od októbra do apríla prinášajú prúdy teplého a vlhkého vzduchu od severozápadu, od mája do septembra chladnejšie a suchšie počasie od juhovýchodu. V prechodných obdobiach panuje bezvetrie. Dážď sa vyskytuje počas celého roka a prichádza v náhlych a krátkych prívaloch. Teploty sa celý rok pohybujú medzi 28 – 30°C.

Panenské pláže, dokonalý relax, úžasná príroda a výborné jedlo. Tak čo, už ste rozhodnutí?

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

LIMITOVANÁ PONUKA: New York z Budapešti koncom roka za 299€! https://t.co/Royh1vRpeO1 deň dozadu
TOP AKCIA na Tatry je späť: rezervuj pobyt na 3 noci, jednu dostaneš grátis https://t.co/jVYgZ69JDa #dovolenky1 deň dozadu
PONUKA DŇA: 4 noci na Zakynthosi v 3*hoteli s raňajkami za 269€ https://t.co/0rd08P5Afs #dovolenky1 deň dozadu
Slovinsko zaradilo Česko na tzv. žltý zoznam krajín – karanténa pri vstupe povinná https://t.co/D86hM3ASaR #novinky1 deň dozadu
Seychely teraz s 5*Qatarom za peckové ceny! Letenky od 599€ https://t.co/WJhLQ26a8G #letenky1 deň dozadu
Bangkok v top sezóne od 429€! Letíš z Viedne alebo Budapešti https://t.co/E1R4YgOmsP #letenky1 deň dozadu
O tom, ako vznikol najfantazijnejší festival na Slovensku https://t.co/i3r6euYTzB #novinky1 deň dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky1 deň dozadu
Tipy na letné výlety pohodlne autobusom z Bratislavy za pár eur https://t.co/VBghs9cTUU #novinky1 deň dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore