Nájdeš nás aj na:

Amerika

Horúce Sao Paulo s Turkish Airlines a 2 batožinami za 629€

Poď a zaži Brazíliu! V predaji sa objavili úžasné letenky s odletom z Viedne do Sao Paulo za 629 EUR! Letíš s jedným krátkym prestupom v Istanbule a s výbornými aerolinkami Turkish Airlines. To znamená, že v cene máš super služby na palube, komfortné sedenie a 2x 23kg podpalubnú batožinu. Navyše, vyberáš si z termínov na hlavnú sezónu. Klikni nižšie na akciový kalendár a vyber si letenku za peckovú cenu. Odporúčame ti rezervovať čím skôr.

Reklama

Lacné letenky do Brazílie

 • Odkiaľ? z Viedne (POZRI LETENKY)
 • S kým? Turkish Airlines
 • Kedy? Marec 2024
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, výborný palubný servis, 46kg podpalubná batožina

Akciové letenky

Čo robiť, vidieť a zažiť v Sao Paulo

17 miliónová metropola sa môže pýšiť niekoľkými prívlastkami naj. Najväčšie mesto Brazílie. Najväčšie mesto Južnej Ameriky. Najväčšie mesto južnej hemisféry zemegule. A napokon jedno z najkozmopolitnejších miest na svete. 

Pre turistov je najzaujímavejší asi ten posledný prívlastok. Žije tu neskutočne veľa komunít. Portugalské, africké, čínske, kórejské, japonské, arabské, talianske, francúzske, židovské a mnoho ďalších. Skrátka, ak si inej národnosti ako domáci, rýchlo sem zapadneš. Vďaka svojmu priaznivému počasiu ľudia často prezývajú Sao Paolo „tropickým New Yorkom“. 

V bedekroch sa dočítaš, že aj napriek svojmu statusu veľkomesta zvládneš prejsť Sao Paolo za veľmi krátku dobu. To najdôležitejšie zvládneš v pokoji aj za 2 dni. S touto parádnou letenkou si však môžeš dať pokojne aj 2 týždne spoznávania tejto unikátnej brazílskej metropoly, ktorá patrí medzi to najkrajšie z Latinskej Ameriky.

Cestovné doklady do Brazílie

Podmienkou vstupu do krajiny sú víza a cestovný pas s platnosťou najmenej o 6 mesiacov dlhšou ako je predpokladaný termín opustenia krajiny, Slováci majú do Brazílie bezvízový vstup do 90 dní.

Letecké spoločnosti pri cestách vyžadujú predloženie spiatočnej letenky, pri ktorej v prípade turistickej cesty do 90 dní, nemôže dátum návratu presahovať 90-dňový limit. Migrační úradníci pri vstupe do krajiny môžu požadovať predloženie finančných prostriedkov na pobyt (cca 50 USD na deň).

Kedy cestovať do Sao Paulo?

Brazília leží v tropickom pásme na južnej pologuli, preto sú ročné obdobia obrátené. Leto prichádza v decembri a trvá do marca. Toto obdobie je suché a teploty sa môžu vyšplhať až na 32ºC. Zimné obdobie je vlhké a trvá od júna do septembra. Teploty sa pohybujú medzi 13 – 18ºC.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore