Nájdeš nás aj na:

Ázia

Tajomné Komorské ostrovy z Viedne za 499 eur!

Tajomné Komorské ostrovy z Viedne za 499 eur!

Dokonalá exotika, navyše bez prehnaného záujmu turistov. Poď si vychutnať najväčší ostrov Komor, Ngazidja (Grande Comore) a zaži dokonalú dovolenku v Indickom oceáne. Čím sú tieto ostrovy výnimočné? Komory sú obklopené 140 kilometrovým koralovým útesom, ktorý vytvára jednu z najkrajších lagún na svete, miestami vidno do hĺbky až 30 metrov!

Reklama

V ponuke leteckej spoločnosti Kenya Airways sa objavili veľmi lacné letenky na letisko Moroni. V predaji je len pár voľných miest, no cestovať môžeš od augusta 2019 do februára 2020, cena 499 eur platí pre jednu osobu a zahŕňa všetky poplatky a taxy, 2 príručné batožiny, 2 podpalubné batožiny do 23 kg a ešte jedna čerešnička – na ceste z Amsterdamu do Nairobi poletíš Boeingom 787-8 Dreamliner.

Viedeň 2 prestupy Moroni 2 prestupy Viedeň
Amsterdam, Nairobi Amsterdam, Nairobi
za 499 Rezervuj

Komorské ostrovy sú súostrovie v Mozambickom prielive v Indickom oceáne. Najľudnatejší ostrov Mayotte je zámorskou správnou korporáciou Francúzska a zvyšok súostrovia tvorí štát Komory. Komorské ostrovy boli do jej vzniku súčasťou Francúzska. 

Víza na Komorské ostrovy

Turistické víza sa kupujú pre vstup s časom pobytu 45 dní a hradia sa priamo pri vstupe do krajiny – jednorazový poplatok je 60 eur.

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

WOW! Havaj v bizniske a prvej triede za 1869€: https://t.co/HXun5DXvN4 #letenky3 hodiny dozadu
V Kalifornii si už bol(a)? San Francisco od 377€ (v cene je výlet do Barcelony) https://t.co/iSaqVEUAqF #letenky9 hodín dozadu
EURÓPA na dlani: letenky z BA od 23€! https://t.co/DhIghANx5a #letenky9 hodín dozadu
Gibraltár a slnečný pobyt v Andalúzii od 409€! https://t.co/WnnAWN5YQL #dovolenky9 hodín dozadu
Marakéš v januári len za 19€! Poď do Maroka https://t.co/sri3HB853O #letenky10 hodín dozadu
Kyjev vo februári od 35€! https://t.co/7KfbvYuCa4 #letenky10 hodín dozadu
Ponuka dňa! 40% zľava na dovolenku v Thajsku s výletom do Kataru. Cena? 829€ https://t.co/neEfT0tfGb #dovolenky1 deň dozadu
Filipíny za skvelých 399€! https://t.co/pUsTnIdOti #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore