Nájdeš nás aj na:

Európa

Turecká Antalya z Bratislavy na krídlach Pegasus (rezervuj letenky už teraz od 119€)

Turecká lowcostová spoločnosť Pegasus Airlines otvorila nové letecké spojenie do známej dovolenkovej destinácie. Sezónne spojenie Antalya z Bratislavy premáva od 18. mája 2024 do 26. októbra 2024. Linka je prevádzkovaná 2x týždenne a to vždy v stredu a v sobotu.

Reklama

Priama linka na pobrežie: Antalya z Bratislavy od letnej sezóny

Priamy let z Bratislavy do Antalye na krídlach Pegasus Airlines trvá približne dve a pol hodiny. V základnej cene letenky je 1ks príručnej batožiny (55cm x 40cm x 20cm).

antalya z bratislavy pegasus

Letenky na letnú sezónu sú už v predaji cez Pelikán. Antalyu z Bratislavy objednáš od 119 eur:

Nová linka z Bratislavy od Pegasus Airlines

Pre slovenských dovolenkárov je to ďalšia dobrá alternatíva z Bratislavy. Turecko je už roky mimoriadne obľúbenou letnou dovolenkovou sezónou.

Zdroj info: slovakaviation.sk

Zdroj foto: Flypgs.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore