Keď som nedávno písala o najchladnejšie trvalo obývanom mieste na Zemi, o ruskom Oymyakone vo východnej Sibíri, nenapadlo mi, že k ruskej prírode tak precitnem. Akokoľvek ma hnevá ich politika, zaobchádzanie so životným prostredím a so zvieratami, sú miesta, najmä tie divoké, ktoré túžim navštíviť. Jedným z nich je aj subarktická, do dĺžky sa tiahnuca Kamčatka. Predstavujem si ju podobne...
