Vitajte v Paname

V pulzujúcom srdci Centrálnej Ameriky

Prečítam chevronright

Poďte s nami do Panamy

Panama je zmesou španielskej kultúry, tropických pralesov a karibského temperamentu. Hektická zmes vôní a ľudí, ktorá je obrazom každodenného života v Centrálnej Amerike. Spoznajte s nami pulzujúce srdce Centrálnej Ameriky, inšpirujte sa a leťte do Panamy super pohodlne s Air France.

Dokonalé panamské zážitky

Vo svete, v ktorom miznú každú minútu hektáre lesov je Panama absolútnou výnimkou. Aj napriek rapídnej urbanizácii sa krajina dôkladne stará o svoje prírodné bohatstvo. Treking v miestnych pralesoch, návšteva súostrovia San Blas či kontakt s ľuďmi Kuna, ktorí na týchto ostrovoch žijú, sú nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré si z Panamy odnesiete.

Je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Tipy a triky k ceste do Panamy

V objatí horúcich tropických vôd panamského zálivu a hodinu od rušného hlavného mesta Panamy sa nachádza malý ostrovček s bohatou a farebnou históriou a pokornými obyvateľmi. Volá sa Taboga a výlet naň by mal byť súčasťou vášho panamského dobrodružstva. Na to aby ste si ho obľúbili a spoznali vám stačí málo, napríklad aj jeden deň.

TOP momenty z Panamy

"Panama má šmrnc. Na ceste z letiska do centra sa pred nami vykresľuje silueta mesta. Mrakodrapy sú už na predmestí, a čím sme bližšie k centru mesta, tým viac ich vidíme. Večerná prechádzka a pohľad na zapadajúce slnko s vysokými palmami a mrakodrapmi v pozadí je nezabudnuteľná."