Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Taliansko ruší povinnosť preukázať sa pri vstupe COVID pasom: netreba test ani očkovanie

Taliansko ruší povinnosť preukázať sa pri vstupe COVID pasom: netreba test ani očkovanie

Od 1. mája netreba vypĺňať online formulár a zrušili sa tiež niektoré vnútroštátne obmedzenia. Po novom sa pri ceste do Talianska netreba preukázať testom, očkovaním ani dôkazom o prekonaní koronavírusu. Od 1. júna tak môžu turisti cestovať do Talianska ako pred pandémiou.

Reklama

Od 1. mája Taliansko zrušilo používanie COVID pasov vnútri krajiny. Ďalej by sa 15. júna malo rozhodovať o tom, či bude predĺžené povinné nosenie rúšok vo verejnej doprave.

Akciové letenky do Talianska


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4/5 - (5 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore