Nájdeš nás aj na:

Európa

Poď do Štokholmu od 33 eur: super letenky na leto

Poď do Štokholmu od 33 eur: super letenky na leto

Túto severskú krásku si zamilujete! Štokholm sa rozprestiera na štrnástich ostrovoch, každoročne sa umiestňuje v rebríčkoch najkrajších metropol sveta a má svoje neopakovateľné čaro.

Mesto pretkané kanálmi, zdobené severskou architektúrou často prezývajú aj Benátkami severu. Na prvý pohľad môže pôsobiť zastaralo, v skutočnosti však ide o jedno z najmodernejších európskych miest. Napokon aj v takom stánku s hotdogmi zaplatíte kreditnou kartou.

Ak je teda Štokholm na vašom cestovateľskom zozname, potešíme vás, v našom akciovom kalendári sa aktuálne dajú nájsť termíny za výborné ceny.

Lacný Štokholm na leto

✈ odlet Viedeň 🛄 malá príručná batožina 🗓 júl – september

Ako získať cenu 33 eur?

Klikni na odkaz nižšie, vyber si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadaj náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYJUN10

a budeš to mať o 10 eur lacnejšie!

Viedeň Priamy let Štokholm Priamy let Viedeň
od 33 Rezervuj

stokholm-zapad-slnka

Doprava z letiska

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi. Autobus Flygbussarna Airport Coaches je tu s cenou za spiatočný lístok už od 278 SEK (cca 30 eur). Ďalšou možnosťou ako sa dostať z letiska je použiť autobus č.515 a č.715 ktorý vás za 2,50 eur odvezie do neďalekého mestečka Nyköping, kde môžeme nastúpiť na vlak do Štokholmu.

Mesto Stokholm

Stokholm panorama mesta

V útrobách tejto nádhernej severskej metropoly leží aj najdlhšia umelecká galéria na svete. Reč je o štokholmskom metre. Každá stanica je iná, nevšedná, originálna a ponúka odlišný zážitok. A tak ako to už v galériach býva zvykom, nechýbajú sochy, maľby a rôzne ďalšie útvary umenia 21. storočia. Ruku k dielu priložilo až 150 umelcov, možno aj preto nenájdete rovnakú zástavku a každá vo vás zanechá iný dojem. Štokholmské metro skrátka pôsobí ako miesto vytrhnuté z reality.

Štokholmské metro

5 (100%) 7 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: https://t.co/uKgCtzUdmB Čierna hora s polpenziou a delegátom za 448€!12 hodín dozadu
Výlet či dovolenka v septembri? https://t.co/tAh9T7AD80 Pozri si TOP 10 leteniek za super ceny.13 hodín dozadu
BERGEN od 30€! https://t.co/DweEX20xPF Spoznaj s nami bránu do nórskych fjordov.16 hodín dozadu
OSTROV KOH SAMUI OD 639€! https://t.co/prew33XSuv + 10 tipov ako si ostrov užiť do sýtosti16 hodín dozadu
BANGKOK ZA 499€! https://t.co/zeH5CbhGlk … Bez prestupu a s podpalubnou batožinou!16 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore