Nájdeš nás aj na:

Novinky

Slovak Lines pridali ďalší spoj na letisko Viedeň. Využiješ ho, ak priletíš o polnoci

Slovak Lines pridali ďalší spoj na letisko Viedeň. Využiješ ho, ak priletíš o polnoci

Autobusový dopravca Slovak Lines od 1. apríla 2023 posilní linku Bratislava – Schwechat a späť o ďalší spoj. Rozšíri ich tak na 24 denne. Dopravca pridal linku s odchodom o 1:00h ráno smerom do Bratislavy tak, aby bola vhodná k neskorým večerným príletom. Informuje o tom na svojej webstránke.

Reklama

Slovak Lines: 24-krát denne na letisko Viedeň

Na viedenské letisko Schwechat alebo z neho sa tak po novom dostaneš až 24-krát denne. Pred odletom môžeš byť na letisku s ideálnym predstihom a po prílete zase doma čo najskôr.

REZERVUJ SI LÍSTOK TU

Do pozornosti dávame aj travel passy, ktoré sa oplatia pravidelným cestujúcim smerujúcim do Rakúska.

Lístok do Viedne si nemusíš tlačiť

Stačí, keď sa pri nástupe preukážeš QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

Všetko vybavíš online

Ušetríš čas aj energiu a zaobstaraj si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo najlacnejšie cez mobilnú appku.

Platiť môžeš kartou

Nemusíš hľadať bankomat. Zaplatíš bezkontaktnou platobnou kartou aj priamo u vodiča autobusu.

Komfortné služby na palube

Ak si fanúšikom moderných streamovacích služieb, v autobusoch Slovak Lines sa môžeš pripojiť na spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívaš si zábavu po svojom. Samozrejmosťou je klimatizácia a drobné osvieženie.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore