Nájdeš nás aj na:

Amerika

Horúce Sao Paulo z Ríma za neskutočných 379 eur v TOP sezóne (priamy let)

Poď a zaži Brazíliu! V predaji sa objavili úžasné letenky s odletom z Ríma do Sao Paulo za 379 EUR! Letíš bez jediného prestupu s leteckou spoločnosťou LAN Airlines S.A. a v cene máš síce len príručnú batožinu – no do horúcej Brazílie ti skutočne postačí len pár kúskov oblečenia. Klikni nižšie na akciový kalendár a vyber si letenku za peckovú cenu. Odporúčame rezervovať rýchlosťou blesku.

17 miliónová metropola sa môže pýšiť niekoľkými prívlastkami naj. Najväčšie mesto Brazílie. Najväčšie mesto Južnej Ameriky. Najväčšie mesto južnej hemisféry zemegule. A napokon jedno z najkozmopolitnejších miest na svete. Pre turistov je najzaujímavejší asi ten posledný prívlastok. Žije tu neskutočne veľa komunít. Portugalské, africké, čínske, kórejské, japonské, arabské, talianske, francúzske, židovské a mnoho ďalších. Skrátka, ak si inej národnosti ako domáci, rýchlo sem zapadneš. Vďaka svojmu priaznivému počasiu ľudia často prezývajú Sao Paolo „tropickým New Yorkom“. V bedekroch sa dočítaš, že aj napriek svojmu statusu veľkomesta zvládneš prejsť Sao Paolo za veľmi krátku dobu. To najdôležitejšie zvládneš v pokoji aj za 2 dni. S touto parádnou letenkou si však môžeš dať pokojne aj 2 týždne spoznávania tejto unikátnej brazílskej metropoly, ktorá patrí medzi to najkrajšie z Latinskej Ameriky.

Horúca Brazília za 379 EUR

✅ január ✅ február ✅ marec ✅ apríl ✅ máj

RÍM – SAO PAULO – RÍM ZA 379 € REZERVUJ LETENKY

Sao Paolo

5 (100%) 1 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs13 hodín dozadu
MULTICITY OD EMIRATES: 2 až 3 destinácie od 499€ (https://t.co/8RqBk6ZZW0)13 hodín dozadu
MÁŠ JETLAG? Pozri si túto appku: https://t.co/07ZWcehaYL17 hodín dozadu
FLASH SALE! https://t.co/Wly1eJdtgt Letenky do Ázie od 339€!17 hodín dozadu
PONUKA DŇA: https://t.co/uKgCtzUdmB Čierna hora s polpenziou a delegátom za 448€!2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore