Nájdeš nás aj na:

Európa

Milovaný Paríž z Viedne v júni za 43 eur!

Milovaný Paríž z Viedne v júni za 43 eur!

Videl si Big Ben či Koloseum, no Eiffelovku ešte nie? Tak teraz je ten správny čas letieť do Paríža! S Laudamotion môžeš v máji letieť už od 43 eur priamo z Viedne.

Pamätaj na to, že Laudamotion v tejto cene poskytuje už len malú príručnú batožinu. Ak si však na Pelikáne za pár eur dokúpiš Priority Boarding, môžeš si so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm do 10kg.

Paríž z Viedne už od 43 eur

✈ z letiska Viedeň 🛄 malá príručná batožina 🗓 máj – jún 2019

Letenka len za 43 eur

Jedno z najvzyhľadávanejších miest Európy je poprepletané viac ako 6 tisíc krásnymi uličkami. Paríž je sídlom najnavštevovanejšieho múzea sveta – Louvre. Bolo domovom velikánov ako Picasso, Salvador Dalí, Coco Chanel či Edith Piaf. Vyber sa po stopách géniov.

Klišé, neklišé – Paríž je jednoznačne skvelým miestom na romantiku. Nekonečné prechádzky popri rieke Seina, tisícky reštaurácii s tradičnými pochúťkami a samozrejme výhľad z Eiffelovej veže. Zaži to všetko už teraz.

Tisícročná história, skvelé víno, jedlo a nezabudnuteľná atmosféra. Hlavné mesto Francúzska musíš ochutnať, ovoňať, vypočuť – jednoducho zažiť na 200 percent. Zážitkom sú tu už len raňajky s čerstvými croissantmi či večera s chrumkavou bagetou a lahodnými syrmi.

A nezabudni si z neho priniesť jeden z týchto suvenírov.

Paríž chrám Notre Dame

S autom uvidíte viac

Ak chceš ušetriť čas a všade sa pohodlne presúvať autom, pozri si možnosti požičania auta cez pelikan.sk.

Ubytovanie v Paríži

Zbav sa aj stresu z hľadania ubytovania podľa tvojich predstáv a využi niektorú z našich skvelých akciových pobytových ponúk.

5 (100%) 11 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Utorok, 18. jún 2019

Pondelok, 17. jún 2019
15:34 | Aha, čo sme vybavili od Qatar Airways: 4 TOP destinácie za ešte menej peňazí!
9:32 | Veľmi lacná Ázia pokračuje! Letenky od 389 eur stále v predaji.

1 2 3 57

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore