Nájdeš nás aj na:

Pelipecka

S Pelikánom a Emirates je pobyt v Dubaji lacnejší o 50 eur. Ako na to?

S Pelikánom a Emirates je pobyt v Dubaji lacnejší o 50 eur. Ako na to?

Letieť do Dubaja luxusne? S Emirates samozrejmosť. Pelikán pre vás navyše pripravil zľavu 50 eur na všetky pobyty v Dubaji, ktoré obsahujú aj letenku s prémiovými aerolinkami Emirates. Podmienky sú jednoduché, k objednávke stačí mať zakúpené poistenie a použiť náš špeciálny kód. Poistenie prináša výhody najmä vám – svoj pobyt môžete v prípade potreby bez problémov zrušiť a my vám vrátime stornopoplatky do výšky až 90 percent. 

Reklama

Vedeli ste, že na Pelikáne nájdete okrem našich vlastných legendárnych a najmä super výhodných kombinácií lacnej letenky a ubytovania so stravovaním či letiskovým transferom aj najlacnejšie komplet dovolenky od všetkých slovenských, rakúskych a nemeckých touroperátorov? Skvelú ponuku hotelových dealov však u nás môžu využiť aj tí, čo už svoje letenky majú – tie u nás momentálne zoženú už od pár desiatok eur.

Ponuka je bohatá najmä pri jednej z najobľúbenejších destinácií – Dubaj už o mesiac ožije tým najväčším svetovým podujatím, keď svoje brány otvorí 1. októbra EXPO 2020. My vám pri tejto príležitosti prinášame tie najlepšie pobytové balíky so zľavou 50 eur. A v prípade, že ste si už letenku stihli kúpiť a zháňate už len miesto na ubytovanie, máme pre vás ponuky ubytovania v luxusných hoteloch. Hovorí vám niečo meno Hilton? V tomto luxusnom štvorhviezdičkovom hoteli v srdci Dubaja môžete bývať už od 20 eur na noc. 

Štyri hviezdy od 20 eur

Dubaj je len pre boháčov? Toto už dávno neplatí. Shoulder season zosekala ceny ubytovania na historické minimum a noc v štvorhviezdičkovom hoteli v centre Dubaja zoženiete už od 20 eur. Ak už máte letenky, cez Pelikána si teraz môžete dokúpiť ubytovanie vo vybraných hoteloch už od pár desiatok eur. V ponuke nájdete známe značky ako Hilton, Sheraton či Gevora – najvyšší hotel sveta priamo v centre Dubaja.

UBYTOVANIE V DUBAJI OD 20 EUR

Do Dubaja o 50 eur lacnejšie

Letieť do Dubaja na krídlach Emirates? S Pelikánom môžete teraz aj o kúsok lacnejšie – pri zakúpení leteckého pobytu v Dubaji s letenkami od Emirates môžete ušetriť 50 eur na pobyt. Podmienkou je v tomto prípade zakúpenie cestovného poistenia a doplnenia zľavového kódu. Prevedieme vás presným postupom:

Ako pridám do mojej objednávky poistenie? 

Na dovolenky.pelikan.sk si vyberiete zo širokej ponuky dubajských pobytov. Kompletnú ponuku pobytov v Dubaji, pri ktorých si môžete uplatniť zľavu 50 eur, nájdete TU. Následne si overíte dostupnosť vybraného termínu.

Potom, ako si vyberiete vami preferovaný termín odletu, kliknete na tlačidlo nezáväznej rezervácie. Či ide o pobyt s letenkami od leteckej spoločnosti Emirates, si môžete overiť po kliknutí na Odletové časy. Okrem presných termínov odletu sa vám zobrazí aj letecká spoločnosť a tiež číslo letu.

Vyplníte nezáväznú rezerváciu, v ktorej nám uvediete svoje meno, priezvisko a kontaktné údaje.

Následne dostanete potvrdenie vašej nezáväznej objednávky s presným postupom. Naši dovolenkoví špecialisti vás zároveň budú kontaktovať telefonicky + emailom, kde vám ponúknu cestovné poistenie. To bude pridané do vašej objednávky, čím vám vzniká automaticky nárok na zľavu 50 eur.

Ako si uplatním zľavový kód? 

Pri vypĺňaní nezáväznej objednávky nezabudnite do Poznámky vložiť kód EKPOBYT21. Naši dovolenkoví špecialisti vás následne budú informovať o ďalších krokoch. Kód platí od 26. augusta 2021 a nie je možné ho uplatniť spätne pre už uhradené, platné a záväzne rezervované rezervácie.

Aké výhody mi prináša poistenie? 

Poistenie nás nechráni len v prípade nákazy ochorením covid-19, výhody prináša aj pri iných ako zdravotných dôvodoch. Poistenie storna zájazdu vám zabezpečí nielen storno dovolenky, ale aj prerušenie pobytu. Samozrejme nie v akomkoľvek prípade. Musí to byť zo zdravotných a iných dôvodov (napr. nezavinená strata pracovného miesta, náhle ťažké ochorenie rodinných príslušníkov a iné ). Dostanete naspäť tak 90 % vrátenia sumy objednávky podľa poistných podmienok.

Cena poistenia storna dovolenky sa pohybuje od 10,50 eur do 43.50 eur podľa toho, či cestujete v rámci alebo mimo Európy, a ako dlho trvá vaša dovolenka.

UPOZORŇUJEME – poistenie si musíte zakúpiť automaticky s objednávkou, zľava vám v prípade dodatočného nákupu poistenia nebude uplatnená. 

1. Najlacnejšie poistenie STORNO

Ide o poistenie pre kompenzáciu zrušeného produktu zo zdravotných alebo iných konkrétnych príčin (ako sú požiar v mieste vášho bydliska, výpoveď, vízové problémy okrem USA, ale najmä neočakávané zdravotné komplikácie pred odletom). Je potrebné daný dôvod vydokladovať, čiže pokiaľ ide napríklad o rozchod partnerov, logicky, nárok na storno nevzniká. Cestovné poistenie storna sa vzťahuje na obdobie od uzatvorenia poistenia po dobu nástupu na cestu. Od 1. júna 2021 toto poistenie pokrýva aj prípady pozitívneho RT-PCR testu na COVID pred cestou a to kompenzáciou 80% stornopoplatkov. Sú v ňom zahrnuté aj prípadné náklady na zmenu spiatočnej cesty pri nákazou koronavírusom.

2. Najpredávanejšie poistenie ISTOTA

Zahŕňa poistenie STORNA a dodatočné krytie, ako je náhrada liečebných nákladov (všetky úrazy, a to aj v krajinách, pre ktoré je vyhlásený 3.stupeň varovania Ministerstva zahraničných vecí SR (odporúčanie necestovať), poistenie batožiny, poistenie pátrania a záchrany, úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti a asistencie služby. Čo sa týka storna letenky, v rámci tohto typu poistenia sa akceptuje oveľa viac dôvodov ako v poistení STORNA (napríklad krádež cestovných dokumentov, či napríklad odmietnutie sobáša, ak mal byť dôvodom cesty). 

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Zľava na PCR testy cez Pelipecky. Klikni a rezervuj si termín od 36,90€
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut alebo Vivid
  • Do pozornosti tiež dávame info o GreenPass aplikácii, v ktorej vieš uchovávať vakcinačný certifikát, certifikát o prekonaní Covid-19 a výsledok PCR/antigénového testu
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Prvý raz letela lietadlom až v 19tich, od tej doby si ho zamilovala. Krajinu podľa nej spoznáš podľa gastronómie a toho, ako ti naservírujú dezert. Za hranicami ju najčastejšie nájdete sedieť v lokálnej kaviarni so šálkou kávy a domácim zákuskom. Vyrástla v rodine dejepisárov, povinnou zastávkou každej jej cesty sú preto historické pamiatky a múzea. Myslela si, že preferuje more, nedávno sa však zamilovala do hôr, a to rovno do našich domácich.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: Abu Dhabi na 4 noci s letenkami, 4*hotelom a raňajkami za 339€ https://t.co/UY1stZmfEP #dovolenky2 hodiny dozadu
28 krásnych zážitkov v Dubaji počas roka 2022. Čo všetko sa oplatí vidieť? https://t.co/ph2lDzrYhr #dovolenky4 hodiny dozadu
Najlepšie asfaltové cyklotrasy na Slovensku? Skús týchto desať https://t.co/LeKS2V0Tex #dovolenky4 hodiny dozadu
Maroko: treba sa peukázať očkovaním a PCR testom. Povinnosť testu sa má čoskoro zrušiť https://t.co/MFfAF1EGTx5 hodín dozadu
Londýnsky citybreak? Leť z Košíc, Viedne alebo Bratislavy od 28€! https://t.co/T7jZpLQW5v #letenky5 hodín dozadu
Lacné letenky do Bruselu z Bratislavy aj Viedne od 15€! https://t.co/mmNVmiDmLn #letenky5 hodín dozadu
MEGA LACNÉ: Letenky z Košíc do Viedne alebo naopak od 14€ https://t.co/KnILxVDogP #letenky5 hodín dozadu
TOP 6 pobytov v Dubaji od 625€: v centre diania aj priamo na pláži https://t.co/uD631MMc7E #dovolenky5 hodín dozadu
Japonsko sa zrejme otvorí v júni aj zahraničným turistom https://t.co/uV5kjRQ4Qo #novinky1 deň dozadu
Poď na Maldivy v lete. Nižšie ceny, menej turistov a stále super podmienky https://t.co/YJUgbBVpKp #cestopisy1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore