Nájdeš nás aj na:

Európa

Objav skrytý poklad Provensálska: Marseille od 58€!

Objav skrytý poklad Provensálska: Marseille od 58€!

Kedysi čierna ovca provensálskeho pobrežia rozkvitla do nádherného mesta plného kultúry, umenia a zábavy. Objav malebné prístavné mesto v auguste či septembri od 58€.

Ako získať cenu 58€?

Klikni na odkaz nižšie, vyber si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadaj náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYJUN10

a budeš to mať o 10 eur lacnejšie! 

Viedeň Priamy let Marseille Priamy let Viedeň
2h 05 min 2h 05 min
od 58 Rezervuj

Marseille, často obchádzaný kvôli susedom ako Nice, Cannes či Saint Trope, má svoje neodmysliteľné čaro. Je to živé miesto, kde môžeš zažiť zmes africkej a francúzskej kultúry.

Toto francúzske mesto skrýva mnoho možností pre milovníkov umenia. Nájdeš tu nie len múzeá s moderným umením, ale aj veľkú street art scénu.

Hoci Marseille nie je najzelenším mestom, má niekoľko krásnych parkov. Napríklad Parc Borély s jazerom a cyklotrasami či malý, no úžasný Parc Valmer neďaleko pobrežia, v ktorom si môžeš užiť trocha tieňa.

Mesto je známe výbornou stredozemnou kuchyňou. Nájdeš tu reštaurácie s delikátnym jedlom a očarujúcim výhľadom na prístav. Ochutnaj tradičnú rybiu polievku.

5 (100%) 7 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Utorok, 18. jún 2019

Pondelok, 17. jún 2019
15:34 | Aha, čo sme vybavili od Qatar Airways: 4 TOP destinácie za ešte menej peňazí!
9:32 | Veľmi lacná Ázia pokračuje! Letenky od 389 eur stále v predaji.

1 2 3 57

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore