Nájdeš nás aj na:
madeira

Európa

Poď na Madeiru: rezervuj priame spojenie Viedeň – Funchal od 90€!

Poď na Madeiru: rezervuj priame spojenie Viedeň – Funchal od 90€!

Aerolinky Wizz Air od 3. decembra 2022 spustili priame spojenie z Viedne do Funchalu. Najlacnejšie letenky na Madeiru môžeš objednať aj cez Pelikán, v cene leteniek od Wizz Air je vždy základná príručná batožina (40x30x20 cm).

Reklama

Využi zľavový kód PECKYAPPKA v našej mobilnej aplikácii a máš to o 20€ lacnejšie.

Akciové letenky Wizz Air

Zdroj info: Wizz Air

Zdroj foto: Wizz Air, titulná foto – Peter Fusek / Shutterstock.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore