Nájdeš nás aj na:

Európa

Last minute letenky do Malagy: Priamy let z Bratislavy za 46 eur!

Last minute letenky do Malagy: Priamy let z Bratislavy za 46 eur!

Presne tak, krásna Malaga je dostupná za úžasných 46 eur. Veľkou výhodou je, že ide o priamy let, čiže za 3 a pol hodiny doletíš do finálnej destinácie. Ak ťa táto ponuka zaujala a chceš stihnúť last minute termín 20 – 24. mája, odporúčame ti nerozmýšľať dlho, ide skutočne o posledné voľné miesta.

Kam vlastne ideme?

Andalúzia je domovom flamenca a najkrajších slávností v krajine. V Andalúzii nájdete úchvatné mestá ako je Sevilla, Granada, Málaga, Córdoba a Cádiz, ktoré majú nielen fascinujúcu históriu, umelecké pamiatky a tradície, ale tiež rušný nočný život, ktorý pulzuje až do úsvitu. Malaga je mesto s viac ako 320 dňami slnečného svitu ročne.

Mesto, ktoré svetu darovalo Picassa a jeho sochy tu stretnete na každom kroku. V Malage nie je nikdy naozaj zima a aj počas decembra a januára môžete vysedávať na lavičkách, či popíjať kávu na terasách v miestnych kaviarňach. Preto ak sem zavítaš v máji, nebudeš sklamaný/á!

Malaga za 46 EUR!

✈ z letiska Bratislava 🛄 malá príručná batožina 🗓 20-24. máj 2019

Bratislava – Malaga – Bratislava za 46 EUR KÚPIŤ LETENKU

Pre pohodlnejších cestovateľov máme pobytový balík, ktorý okrem leteniek obsahuje aj ubytovanie na 2,3 alebo 4 noci v hoteli Zenit Malága*** s raňajkami.

Pobyt v Malage od 239 eur!

✅ jún ✅ júl ✅ august ✅ september

Letenka + hotel Zenit Malága*** + raňajky od 239 EUR REZERVOVAŤ POBYT

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore