Nájdeš nás aj na:

Novinky

NOVÁ LINKA: Wizz Air v októbri spustí priame spojenie Budapešť – Madeira!

NOVÁ LINKA: Wizz Air v októbri spustí priame spojenie Budapešť – Madeira!

Maďarské aerolinky spustia koncom októbra ďalšie zaujímavé letecké spojenie. Okrem Maldív a Kuvajtu začne fungovať priame letecké spojenie Budapešť – Madeira. Slovákom sa tak otvorí ďalšia cenovo zaujímavá alternatíva cestovania na tento čoraz populárnejší portugálsky ostrov.

Reklama

Priame lety na Madeiru už od októbra 2022

Letecká spoločnosť začne lietať na Madeiru dvakrát týždenne, od 30. októbra 2022. Na linke bude premávať nový Airbus A321neo. Priamy let z Budapešti na Madeiru trvá 5 hodín.

Najlacnejšie letenky sa budú dať čoskoro objednať aj cez Pelikán, v cene leteniek od Wizz Air je vždy základná príručná batožina (40x30x20 cm).

Akciové letenky Wizz Air

Zdroj foto: Wizz Air


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore