Nájdeš nás aj na:

Európa

Gdansk so zľavou od 15€! Zaži unikátne poľské mesto

Gdansk so zľavou od 15€! Zaži unikátne poľské mesto

Prístavný charakter Gdansku ho odlišuje od ostatných poľských miest. Ulice s jedinečnou architektúrou, charakteristické kaviarničky a bary, reštaurácie s pochúťkami z morských plodov a lákajúce múzeá. Gdansk je jedným veľkým prekvapením.

Reklama

Lacné letenky do Gdanska

Akciové letenky

Ubytovanie v Gdansku

Hľadáš výhodné ubytovanie? Pelikán má vlastné pobyty za super ceny (nech sa páči, odporúčam skontrolovať pred kúpou letenky kompletný balíček s hotelom) a kamoší sa okrem toho aj s Booking.com a Airbnb.com. Cez Airbnb teraz rozdávame zľavové kupóny na prvé ubytovanie vo výške až 23€. Zaregistruj sa a peniažky vo forme kreditu sú tvoje.

Ubytovanie v Gdansku vieš rezervovať priamo cez Pelikán. Pelikán sa kamoší s najväčším predajcom ubytovania na svete (Booking.com) a ubytovanie môžeš rezervovať od 33€/noc.

Čo robiť, vidieť a zažiť v Gdansku?

Tip na aplikáciu: Revolut

Vykašli sa na zmenárne. Stiahni si appku Revolut, zaregistruj sa pár kliknutiami a „bankuj“ po celom svete. Revolut sa ti zíde najmä ak potrebuješ stabilne dobrý menový kurz – k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Výbery zo všetkých bankomatov na svete máš zdarma až do výšky 200 EUR mesačne a peniaze si vieš poslať na kartu kedykoľvek a prevod prebehne do pár sekúnd. Ak sa zaregistruješ cez pelikánsky odkaz, teraz získaš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na prenájom auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetri na požičaní auta a urob to cez Pelikán. Cez vyhľadávač si vyber konkrétnu destináciu, porovnaj ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzdvihneš po prílete na letisko. Vďaka Rentalcars uvidíš vždy najvýhodnejšie ceny na trhu v ponúkanom dátume.

Cestovné doklady do Gdanska

Na cestu do Poľska potrebuješ občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Kedy cestovať do Gdanska

Gdansk vás očarí v akomkoľvek ročnom období.

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.

Chceš prístup k najlepším cestovateľským ponukám? 

Klikni nižšie na zelené tlačidlo CHCEM a každý deň ťa neminú:

Ak už odoberáš naše najlepšie ponuky, tlačidlo ti nebude fungovať. 😛


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Revolut karta zdarma - Potrebuješ zameniť peniaze alebo vyberať hotovosť v zahraničí? Kašli na zmenárne a stiahni si aplikáciu Revolut. Platby prijímaš a posielaš do pár sekúnd a výbery z bankomatov po celom svete do výšky 200 EUR mesačne máš ZDARMA. Revolut karta a doručenie domov ZDARMA.
  • Požičaj si auto cez Pelikán. Klikni, zvoľ si destináciu, porovnaj ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzdvihneš po prílete na letisko. Kamošíme sa totiž s Rentalcars.com.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Letenky do Burgasu na jar od 13 eur! (priamy let z Viedne) https://t.co/mrL5OXAvLp1 deň dozadu
Talianska Perugia na jar so zľavou od 13€ https://t.co/9fKKd7hBhD1 deň dozadu
Poď na Sardíniu! Talianske Alghero so zľavou od 23€ https://t.co/7CVd3MNrDR1 deň dozadu
WOW: Havaj teraz za 669€! Letíš z Viedne, batožina v cene https://t.co/R3Hdl14Ghv2 dni dozadu
Pelicast: Kristína Tormová – Thajsko alebo ako zažiť leto v zime https://t.co/1aC8ZdFth22 dni dozadu
Už 7 rokov na trhu. APRA chráni práva leteckých pasažierov https://t.co/O9hsmeJi5I4 dni dozadu
PONUKA DŇA: Štokholm s hotelom a letenkou za 139€! https://t.co/wVDJooIORr4 dni dozadu
Miami od 359€! Letenky z Viedne https://t.co/jfMYdmTEsn4 dni dozadu
Jarný citybreak v Palerme? S letenkami so zľavou od 16€ https://t.co/GZ5uXe9Vpi4 dni dozadu
Mongolsko, miesto nedotknutej prírody. S Turkish Airlines od 569€ https://t.co/GBIk7QgV2Z4 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore