Nájdeš nás aj na:
bangkok

Ázia

PECKA: Bangkok z Viedne s aerolinkami Saudia od 369€!

PECKA: Bangkok z Viedne s aerolinkami Saudia od 369€!

Keď sa povie Bangkok, niekto si predstaví krásne chrámy, iný zasa plávajúci trh alebo šialenú párty. To všetko môžeme zažiť opäť (Thajsko je otvorené) a my máme pre teba špeciálnu cenu leteniek do Bangkoku od 369€. Za túto cenu rezervuješ open-jaw letenky – tam letíš z Viedne a naspäť do Mníchova. Letenku s návratom do Viedne môžeš mať už od 519€. Treba sa však poponáhľať, pretože tieto letenky sa veľmi rýchlo vypredajú. Skontroluj termíny a objednaj rýchlejšie než ostatní!

Reklama

Lacné letenky do Bangkoku

 • Odkiaľ? Z letiska Viedeň
 • S kým? Letecká spoločnosť SAUDIA (pozri si 10 dôvodov, prečo ti ju odporúčame)
 • Kedy? marec 2023 – júl 2023
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, 23 kg podpalubná batožina + príručná batožina

Akciové letenky do Bangkoku

Prečo letieť s aerolinkami Saudia?

SAUDIA patrí medzi špičkové blízkovýchodné aerolinky. Nás na prvý pohľad zaujali najmä nové lietadládostatok priestoru na nohy už v ekonomickej triede vrátane nožných operadielfamózne jedlo a niekoľko ďalších detailov ako napríklad bezplatný amenity kit (komfortný balíček s kozmetikou).

Niektorých síce nepoteší, že aerolinky na palube nepodávajú alkoholické nápoje, no táto letecká spoločnosť to brilantne nahrádza ponúkanými gastronomickými zážitkami a výborným servisom počas celej cesty.

Čo robiť, vidieť a zažiť v Bangkoku?

Kedy cestovať do Bangkoku?

Thajsko je krajinou s priaznivým podnebím takmer počas celého roka. V podstate sa tu striedajú tri ročné obdobia – horúce leto, teplá zima a obdobie dažďov. Najpriaznivejšie počasie ponúka v období od novembra do marca. Teplota sa tu pohybuje okolo 30° stupňov, vlhkosť nie je taká vysoká a prší len veľmi zriedka.

Toto počasie sa končí v polovici marca, kedy sa tu oficiálne začína leto. Leto trvá približne do júna a typické sú najmä vyššie teploty a občasné dažde. Napokon obdobie monzúnov trvajúce od júna do novembra prináša väčšie množstvo zrážok, vysokú vlhkosť, ale naďalej veľmi príjemné teploty okolo 33 stupňov Celzia.

Cestovné doklady do Thajska

Na cestu do Thajska kratšiu ako 30 dní potrebuješ cestovný pas.

Podmienku vstupu do Bangkoku:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (2 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore