Nájdeš nás aj na:

Novinky

Juhoafrická republika zrušila všetky vstupné obmedzenia súvisiace s covidom

Juhoafrická republika zrušila všetky vstupné obmedzenia súvisiace s covidom

Juhoafrická republika pristúpila k uvoľneniu všetkých covidových opatrení, a to s platnosťou od 22. júna 2022. Na vstup do krajiny tak už netreba viac negatívny test, očkovanie či potvrdenie o prekonanom covide.

Reklama

Do Juhoafrickej republiky tak už cestujeme bez obmedzení, ako kedysi. Zrušená bola tiež povinnosť nosiť rúška na verejnosti. Neplatia už ani kapacitné obmedzenia pre účasť na hromadných akciách.

Akciové letenky do Južnej Afriky


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore