Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

5* Hotel Atmosphere Kanifushi na Maldivách: prémiové all inclusive je garanciou bezstarostnej dovolenky

Maldivy sú miestom, kam ľudia chodia za bezstarostnou dovolenkou. Nájdeš tu totiž viacero rezortov, ktoré majú neobmedzené možnosti. Jedným z takých je nepochybne aj päťhviezdičkový Hotel Atmosphere Kanifushi. Ponúka výnimočné zážitky a služby na špičkovej úrovni, navyše v dizajne odkazujúcom na tradičné hodnoty tunajšieho regiónu.

Reklama

Tento hotel presne vie ako zaujať pozornosť Európanov a uspokojiť chúťky aj tých najnáročnejších dovolenkárov. Aj preto, že dokáže reagovať na konkrétne požiadavky cestujúcich sme ho zaradili do ponuky Pelikána ako prémiový produkt.

Hotel Atmosphere Kanifushi uspokojí všetkých

Hotelový rezort Atmosphere Kanifushi Maldives otvoril svoje brány pre návštevníkov v decembri 2013. Stal sa tiež prvou vlajkovou loďou tejto hotelovej značky, ktorá ponúka aj iné, rovnako luxusné dovolenkové rezorty na Maldivách.

Hotel Atmosperhe Kanifushi Maldives v sebe spája moderný dizajn s tradičnou maldivskou architektúrou a všetko na nádhernom ostrove atolu Lhaviyani s bohatou tropickou vegetáciou.

Špecifickým znakom tohto konkrétneho ostrova je, že sa nachádza na okraji atolu. Výhodou je napríklad to, že z jednej strany majú dovolenkári pokojnú lagúnu a z druhej strany ostrova sú obmývaní azúrovými vodami Indického oceánu. Okrem príjemného šumu vĺn sa tak môžu rozhodnúť, na ktorej strane ostrova chcú tráviť dovolenku.

Takmer celý ostrov obklopuje dlhý neprerušovaný úsek bielych piesočnatých pláží. Je takmer dva kilometre dlhý a v priemere deväťdesiat metrov široký. Hosťom ubytovaným v tradičných vilách poskytuje okrem súkromnej pláže aj kúsok tropickej vegetácie a pálm priamo na záhradke s bazénom.

Nechýba supermoderné vybavenie apartmánov a víl, kde napríklad nájdeš vonkajšie kúpelne, domáce kino, vysokorýchlostné pripojenie na internet či iPad na izbe. V prípade ubytovanie v tzv. Junior Suite dokonca klient získava tiež služby komorníka.

All inclusive, v ktorom nájdeš všetko

Tento päťhviezdičkový rezort sa môže pochváliť jedinečným servisom v podobe prémiových služieb zahrnutých v All Inclusive.

Atmosphere Kanifushi je orientovaný najmä na európskych klientov a v tomto duchu ponúka aj all-inclusive služby. Dopriať si možno takmer čokoľvek z ponuky viacerých tématických reštaurácii rezortu. Okrem bohatej ponuky jedál aj kvalitné víno priamo v minibare súkromnej vily. Ten je inak dopĺňaný až dvakrát denne.

Ako sa dostať do Hotel Atmosphere Kanifushi?

Rezort sa nachádza približne 133 kilometrov od medzinárodného letiska v Malé. V cene dovolenkového balíčka s Pelikánom je tiež let hydroplánom, ktorý trvá približne 35 minút.

Počas cesty si možno užiť dych berúce pohľady z vtáčej perspektívy na koralové útvary a farebné súostrovia Maldív.

Prečo odporúčame Atmosphere Kanifushi?

Dovolenka pre zamilované páry, ale aj pre celú rodinu. Tyrkysovo-modré trblietavé more pozdĺž asi 2 km dlhého ostrova láka turistov preskúmať krásy Indického oceánu. Oddýchni si na pláži, relaxuj pri wellness procedúre a vychutnaj si kulinárske špeciality pri atmosfére ako v raji. Na deti tu čaká pestrý voľnočasový program.

 • Transfer hydroplánom (35 minút)
 • K dispozícii sú aj vily s 2 spálňami a vybavenie pre rodiny s deťmi
 • Ultra All inclusive
 • Koralový útes

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Zľava na PCR testy cez Pelipecky. Klikni a rezervuj si termín od 36,90€
 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Saudská Arábia je Svetlanin prechodný domov už druhú zimu. Kde v krajine kúpiš zaváranú dúhu? https://t.co/JbwcO1YuIO #cestopisy10 hodín dozadu
Katar zaviedol povinné zdravotné poistenie pri vstupe do krajiny https://t.co/R30CjJF43x #novinky11 hodín dozadu
LACNÉ LETENKY: Janov, Sardínia, Sofia a desiatky iných destinácií za pár eur. Objednaj teraz od 18€! https://t.co/P14f03FnXl #letenky13 hodín dozadu
Malta – sprievodca pre tých, ktorých nudia pláže (15 fantastických aktivít) https://t.co/IR88dIGPd9 #cestopisy16 hodín dozadu
KONEČNE: Saudská Arábia zaviedla bezplatné 4-dňové tranzitné víza, tu je návod ako ich získaš https://t.co/eBsKs5bQS1 #novinky17 hodín dozadu
Poklad Čierneho mora: Varna na jar od 33€ https://t.co/ADHsuAAQtl #letenky17 hodín dozadu
Zaži Janov a Cinque Terre. Tipy redakcie a letenky od 49€ https://t.co/rENTQ2vD4Y #cestopisy17 hodín dozadu
Lacné letenky a Rím: leť z Viedne alebo Bratislavy od 44€! (výpredaj + tipy na aktivity) https://t.co/Uv8FUvoCh9 #letenky17 hodín dozadu
Ibiza na jar s letenkami z Viedne od 55€! https://t.co/FeDNwJzn7l #letenky18 hodín dozadu
Varšava z Viedne od 27€! Poď za históriou a výhľadmi https://t.co/eIKSS0M3B1 #letenky18 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore