Nájdeš nás aj na:

Ázia

Dubaj za rekordne nízke ceny. Letenky za stovku!

Dubaj za rekordne nízke ceny. Letenky za stovku!

Dubaj. Už len pri vyslovení názvu tohto mesta sa nám ihneď vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely a tropické teploty. V meste akým je Dubaj, je prakticky nemožné sa nudiť. Je ideálnou destináciou ako pre mladých cestovateľov, tak aj pre rodiny s deťmi. Buď je tvojím cestovateľským snom alebo si hovoríš „v žiadnom prípade“.

Reklama

Lacné letenky do Dubaja

Letenky od 100€ v hlavnej sezóne, to sme tu dlho nemali. Letíš z Budapešti, v cene máš len príručnú batožinu, ale potrebuješ na svoju dovolenku v takej exotike viac? Asi nie.

Dubaj za rekordne nízke ceny:

Lacné dovolenky v Emirátoch

  • KOMPLETNÁ DOVOLENKA, teda LETENKY + 4* hotel HILTON, raňajky, transfer za 379€ (LINK)

Letenka + 4* hotel značky Hilton za 379€, to už je čo povedať! A ešte k tomu vo výborných termínoch. Letenky z Bratislavy/Budapešti, bývaš 5 dní v luxusnom hoteli a v cene už sú zahrnuté aj raňajky a transfer z letiska na hotel. Takto to vyzerá:

Hotelový bazén na streche
Štandardná izba vyzerá veľmi vkusne, čo povieš?

Čo treba vidieť a zažiť v Dubaji?

Dubaj je svojský a iný nechce byť, presne v tomto totiž spočíva jeho sláva, v krajnostiach. Nechce byť šedý, priemerný, nijaký. Tento trend pokračuje aj v roku 2020. Pozbierali sme niekoľko tipov, kam by si sa mohol počas svojho tohtoročného výletu v meste luxusu a futurizmu vybrať. Cityland Mall, Tesla Showroom, Museum of the Future, Jewel of the Creek, Nammos, Emirates festival literatúry alebo Jewel of the Seas.

Ak sa bojíš, že jediné čo v Dubaji môžete robiť je prechádzať sa v tieni výškových budov, si na omyle. Vyber sa na nádhernú pláž Jumeirah alebo si zalyžuj na zasneženom svahu v obchodnom centre zatiaľ, čo vonku panujú tropické teploty.

Nezahoď ani chvíľku voľného času a pokračuj na miestne trhy so zlatom alebo korením, alebo sa vydaj za nákupmi do nákupného centra Dubai Mall.

Spoznajte Dubaj z vtáčej perspektívy a vyvez sa na najvyšší mrakodrap na svete Burj Khalifa s úžasným výhľadom na Perzský záliv. Ak ťa zaujíma tá viac tradičná stránka Dubaja, rozhodne nevynechaj plavbu loďou v zátoke Dubai Creek.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

LIMITOVANÁ PONUKA: New York z Budapešti koncom roka za 299€! https://t.co/Royh1vRpeO2 dni dozadu
TOP AKCIA na Tatry je späť: rezervuj pobyt na 3 noci, jednu dostaneš grátis https://t.co/jVYgZ69JDa #dovolenky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: 4 noci na Zakynthosi v 3*hoteli s raňajkami za 269€ https://t.co/0rd08P5Afs #dovolenky2 dni dozadu
Slovinsko zaradilo Česko na tzv. žltý zoznam krajín – karanténa pri vstupe povinná https://t.co/D86hM3ASaR #novinky2 dni dozadu
Seychely teraz s 5*Qatarom za peckové ceny! Letenky od 599€ https://t.co/WJhLQ26a8G #letenky2 dni dozadu
Bangkok v top sezóne od 429€! Letíš z Viedne alebo Budapešti https://t.co/E1R4YgOmsP #letenky2 dni dozadu
O tom, ako vznikol najfantazijnejší festival na Slovensku https://t.co/i3r6euYTzB #novinky2 dni dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky2 dni dozadu
Tipy na letné výlety pohodlne autobusom z Bratislavy za pár eur https://t.co/VBghs9cTUU #novinky2 dni dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore