Nájdeš nás aj na:

Ázia

Dubaj za rekordne nízke ceny. Letenky 169€, dovolenka 399€!

Dubaj za rekordne nízke ceny. Letenky 169€, dovolenka 399€!

Dubaj. Už len pri vyslovení názvu tohto mesta sa nám ihneď vybavia luxusné obchody, veľkolepé mrakodrapy, prepychové hotely a tropické teploty. V meste akým je Dubaj, je prakticky nemožné sa nudiť. Je ideálnou destináciou ako pre mladých cestovateľov, tak aj pre rodiny s deťmi. Buď je tvojím cestovateľským snom alebo si hovoríš „v žiadnom prípade“.

V oboch prípadoch však budeš rozmýšľať nad týmito 2 ponukami:

  • LETENKY z Prahy, termíny na október až december za 169€ (LINK)

Letenky za 169€ v hlavnej sezóne, to sme tu dlho nemali. Letíš z Prahy, v cene máš 8kg príručnú batožinu, ale potrebuješ na svoju dovolenku v takej exotike viac? Asi nie.

Praha Priamy let Dubaj Priamy let Praha
6h 10m 6h 50m
od 169 Rezervuj
  • KOMPLETNÁ DOVOLENKA, teda LETENKY + 4* hotel HILTON, raňajky, transfer za 399€ (LINK)

Letenka + 4* hotel značky Hilton za 399€, to už je čo povedať! A ešte k tomu počas hlavnej sezóny. Letíš z Bratislavy/Prahy, bývaš 5 dní v luxusnom hoteli a v cene už sú zahrnuté aj raňajky a transfer z letiska na hotel. Takto to vyzerá:

Hotelový bazén na streche
Štandardná izba vyzerá veľmi vkusne, čo povieš?

Vyber si z voľných termínov a rezervuj:

Prečo navštíviť Dubaj v roku 2019?

Dubaj je svojský a iný nechce byť, presne v tomto totiž spočíva jeho sláva, v krajnostiach. Nechce byť šedý, priemerný, nijaký. Tento trend pokračuje aj v roku 2019. Pozbierali sme niekoľko tipov, kam by si sa mohol počas svojho tohtoročného výletu v meste luxusu a futurizmu vybrať. Cityland Mall, Tesla Showroom, Museum of the Future, Jewel of the Creek, Nammos, Emirates festival literatúry alebo Jewel of the Seas. Skrátka, pozri si 7 dôvodov, prečo sa oplatí vidieť Dubaj v roku 2019.

Ak sa bojíš, že jediné čo v Dubaji môžete robiť je prechádzať sa v tieni výškových budov, si na omyle. Vyberte sa na nádhernú pláž Jumeirah alebo si zalyžujte na zasneženom svahu v obchodnom centre zatiaľ, čo vonku panujú tropické teploty.

Nezahoďte ani chvíľku voľného času a pokračujte na miestne trhy so zlatom alebo korením, alebo sa vydajte za nákupmi do nákupného centra Dubai Mall.

Spoznajte Dubaj z vtáčej perspektívy a vyvezte sa na najvyšší mrakodrap na svete Burj Khalifa s úžasným výhľadom na Perzský záliv. Ak vás zaujíma tá viac tradičná stránka Dubaja, rozhodne nevynechajte plavbu loďou v zátoke Dubai Creek.

5 (100%) 5 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

VÝPREDAJ 5* EVA AIR: https://t.co/JjsFgzC5ok Priame lety do Bangkok a iné od 499€!20 hodín dozadu
VIDELI STE? https://t.co/wYKTLJdTJK Týchto 8 miest museli kvôli turistom zavrieť!22 hodín dozadu
PONUKA DŇA: https://t.co/O7dYjJSFkQ Grécko s 4* all-inclusive za 509€!22 hodín dozadu
NEW YORK AJ DNES ZA 279€ 🔥 https://t.co/2lisJqSteb Neváhaj dlho!1 deň dozadu
BOLI SME V ŠTOKHOLME: https://t.co/f7wq59E43A Čo všetko stihneš za 1 víkend?1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore