Nájdeš nás aj na:

Ázia

Thajsko a Indonézia od 379€! Leť v sezóne s China Southern!

Thajsko a Indonézia od 379€! Leť v sezóne s China Southern!

Ideálny čas na kúpu leteniek do Juhovýchodnej Ázie je tu. Thajsko dnes rezervuješ od 379 eur, indonézsku Jakartu od 399 eur a obľúbené Bali za 529 eur. Všetko s odletom z Viedne, s overenými aerolinkami China Southern Airlines (pozri si hodnotenia SKYTRAX) a samozrejmosťou je palubný servis (jedlo, pitie, drinky) a 23kg podpalubná batožina.

3 akciové letenky do Ázie

Bangkok za 379 eur

Thajsko je nielen ideálnym únikom pred európskou zimou, ale aj najobľúbenejším miestom Juhovýchodnej Ázie pre všetkých, čo si chcú užiť nádherné pláže, úžasné jedlo a fascinujúcu kultúru – a to všetko za skvelú cenu! Ak si potrpíte na dobré jedlo, thajská kuchyňa pošteklí všetky vaše chuťové poháriky, a je samostatným dôvodom prečo sa sem vydať na dovolenku. Bangkok vás nesklame.

Viedeň 1 prestup Bangkok 1 prestup Viedeň
Kanton Kanton
379 Rezervuj

Jakarta za 399 eur

Pre niekoho len transfer na Bali, pre niekoho vstupná brána pre cestovanie po Indonézii. Jakarta, hlavné mesto Indonézie, 10-miliónová metropola, jedna obrovská zmes kultúr, tradícii, gigantických dopravných zápch a úžasných gastronomických zážitkov. Nachádza sa na ostrove Jáva. Toľko ľudí na jednom mieste sotva uvídite niekde inde na svete!

Viedeň 1 prestup Jakarta 1 prestup Viedeň
Kanton Kanton
399 Rezervuj

Bali za 529 eur

Môžete tu surfovať na divokých plážach, potápať sa, vydať sa na niektorý z okolitých ostrovčekov, či spraviť si túru k sopkám. Čo však robí Bali jedinečným, je tá neopakovateľná atmosféra, a balijská spirituálna podstata tohto ostrova, kde chodia ľudia z celého sveta nielen za slnkom a plážami, ale aj za meditáciami a “božským splynutím s prírodou.” Skvelým príkladom toho, ako ti Bali môže poblázniť hlavu je aj táto cestovateľka.

Viedeň 1 prestup Denpasar (Bali) 1 prestup Viedeň
Kanton Kanton
529 Rezervuj

Užitočné info k letenkám

Cestou absolvuješ jeden prestup v čínskom Kantone a pri niektorých letenkách je aj technický stop v Urumči – kde po novom už nepotrebuješ tranzitné víza.

*Lety leteckej spoločnosti China Southern do Kantonu (CAN) majú technický stop v meste Urumči (URC). Pasažieri, ktorí cez Čínu letia do tretej krajiny, po novom už nepotrebujú tranzitné víza v meste Urumči (URC), musia však odletieť z Číny do 24 hodín od pristátia v Urumči (URC).

Výnimka platí iba pre cestujúcich, ktorí letia linkou CZ6022 do Urumči (URC) a po technickom stope, pod rovnakým číslom letu CZ6022, pokračujú do Kantonu (CAN) a ďalej do finálnej destinácie v tretej krajine.

Akciové kalendáre Pelikána sú nastavené tak, aby letenky cestujúcich spĺňali tieto podmienky.

4.5 (90%) 10 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

VÝPREDAJ 5* EVA AIR: https://t.co/JjsFgzC5ok Priame lety do Bangkok a iné od 499€!20 hodín dozadu
VIDELI STE? https://t.co/wYKTLJdTJK Týchto 8 miest museli kvôli turistom zavrieť!22 hodín dozadu
PONUKA DŇA: https://t.co/O7dYjJSFkQ Grécko s 4* all-inclusive za 509€!22 hodín dozadu
NEW YORK AJ DNES ZA 279€ 🔥 https://t.co/2lisJqSteb Neváhaj dlho!1 deň dozadu
BOLI SME V ŠTOKHOLME: https://t.co/f7wq59E43A Čo všetko stihneš za 1 víkend?1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore