Nájdeš nás aj na:

Európa

Berlín od 20€! To sa snáď nedá odmietnuť

Berlín od 20€! To sa snáď nedá odmietnuť

Ideálne mesto na pár dňový reset. Bohatá história, svetovoznáme pivo, umenie na každom rohu a skvelý nočný život. Vyber si zo septembrových termínov a poleť do Berlína z Brna len za 20 eur! Ak nestíhaš september, nasadni do lietadla smer Berlín v októbri, v novembri alebo v decembri z Budapešti. Budeš to mať len o tri eurá drahšie ako z Brna.

Pamätaj na to, že Laudamotion a Ryanair v tejto cene poskytuje už len malú príručnú batožinu. Ak si však z Brna za pár eur dokúpiš Priority Boarding, môžeš si so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm do 10kg. Nuž áno, malú tašku v rozmeroch 40x30x18cm máš aj v cene letenky do Berlína z Budapešti so spoločnosťou WizzAir.

Ako získať cenu 20 EUR?

Klikni na odkaz nižšie, vyber si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadaj náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYSEP10

a budeš to mať o 10 eur lacnejšie! 

Brno Priamy let Berlín Priamy let Brno
1h 10min 1h 10min
od 20 Rezervuj
Budapešť Priamy let Berlín Priamy let Budapešť
1h 30min 1h 30min
od 23 Rezervuj

A čo robiť v Berlíne?

Venuj chvíľu spoznávaniu histórie, ktorou Berlín dýcha na mnohých miestach dodnes. Každé zákutie mesta má svoj vlastný príbeh. Židovské múzeum, Pamätník holokaustu či Berlínsky múr. Posledný zachovaný kúsok známeho múru je dnes nazvaný galériou. Umelci ho pomaľovali rôznymi posolstvami. Prejdi sa popri stene, ktorá 30 rokov oddeľovala dve časti mesta a jeho obyvateľov.

Hlavné mesto Nemecka je perfektnou destináciou pre milovníkov umenia. Navštív Museum Island (Ostrov múzeí) a vyber si, čo ťa najviac láka. Ostrov, svetové dedičstvo UNESCO, ponúka tiež krásny výhľad na mesto a rieku Spree.

Hoci môže Berlín miestami pripomínať betónovú džungľu, opak je pravdou. Nájdeš tu viac ako 2 500 verejných parkov a záhrad, kde môžeš zrelaxovať s dobrým pivkom v ruke.

Výborné jedlo a pivo. Aj za tým chodia ľudia do Berlína. Ochutnaj desiatky rôznych prevedení a k tomu lokálne dobroty. Mesto je známe aj ako európske hlavné mesto párty. Mnohé bary a kluby fungujúce roky sľubujú nikdy nekončiacu zábavu.

Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Bali s letenkami, hotelom, raňajkami a sprievodcom za 819€! https://t.co/we25GYsc5X8 hodín dozadu
Maldivy s 5* Qatar Airways za 529€ UŽ LEN DNES: https://t.co/2ttRHTQGO311 hodín dozadu
Kanada za 369€! OMG, ideme: https://t.co/nsCuM3ZswT11 hodín dozadu
Bol(a) si už v Strednej Amerike? Kúp si letenky do Guatemaly alebo Belize od 489€! https://t.co/28JqRpRdDM11 hodín dozadu
Phuket za 539€ z Viedne! https://t.co/Jm7M2UKvJc14 hodín dozadu
ARGENTÍNA: Leť do Buenos Aires za 549€ https://t.co/yoLyOEvgt015 hodín dozadu
LETENKA DŇA: Bangkok v hlavnej sezóne za 399 EUR https://t.co/i45ynt35491 deň dozadu
PONUKA DŇA: Letenky + hotel + víza zadarmo. Kam? No predsa do Petrohradu: https://t.co/ZVYSlemjsf1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore