Nájdeš nás aj na:

Európa

Berlín za 13€! To sa nedá odmietnuť

Berlín za 13€! To sa nedá odmietnuť

Ideálne mesto na pár dňový reset. Bohatá história, svetovoznáme pivo, umenie na každom rohu a skvelý nočný život. Vyber si z augustových termínov a leť do Berlína z Brna len za 13 eur!

Pamätaj na to, že Laudamotion a Ryanair v tejto cene poskytuje už len malú príručnú batožinu. Ak si však za pár eur dokúpiš Priority Boarding, môžeš si so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm do 10kg.

Ako získať cenu 13 EUR?

Klikni na odkaz nižšie, vyber si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadaj náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYJUL10

a budeš to mať o 10 eur lacnejšie! 

Brno Priamy let Berlín Priamy let Brno
1h 10min 1h 10min
od 13 Rezervuj

Venuj chvíľu spoznávaniu histórie, ktorou Berlín dýcha na mnohých miestach dodnes. Každé zákutie mesta má svoj vlastný príbeh. Židovské múzeum, Pamätník holokaustu či Berlínsky múr. Posledný zachovaný kúsok známeho múru je dnes nazvaný galériou. Umelci ho pomaľovali rôznymi posolstvami. Prejdi sa popri stene, ktorá 30 rokov oddeľovala dve časti mesta a jeho obyvateľov.

Hlavné mesto Nemecka je perfektnou destináciou pre milovníkov umenia. Navštív Museum Island (Ostrov múzeí) a vyber si, čo ťa najviac láka. Ostrov, svetové dedičstvo UNESCO, ponúka tiež krásny výhľad na mesto a rieku Spree.

Hoci môže Berlín miestami pripomínať betónovú džungľu, opak je pravdou. Nájdeš tu viac ako 2 500 verejných parkov a záhrad, kde môžeš zrelaxovať s dobrým pivkom v ruke.

Výborné jedlo a pivo. Aj za tým chodia ľudia do Berlína. Ochutnaj desiatky rôznych prevedení a k tomu lokálne dobroty. Mesto je známe aj ako európske hlavné mesto párty. Mnohé bary a kluby fungujúce roky sľubujú nikdy nekončiacu zábavu.

5 (100%) 7 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

VÝPREDAJ 5* EVA AIR: https://t.co/JjsFgzC5ok Priame lety do Bangkok a iné od 499€!20 hodín dozadu
VIDELI STE? https://t.co/wYKTLJdTJK Týchto 8 miest museli kvôli turistom zavrieť!22 hodín dozadu
PONUKA DŇA: https://t.co/O7dYjJSFkQ Grécko s 4* all-inclusive za 509€!22 hodín dozadu
NEW YORK AJ DNES ZA 279€ 🔥 https://t.co/2lisJqSteb Neváhaj dlho!1 deň dozadu
BOLI SME V ŠTOKHOLME: https://t.co/f7wq59E43A Čo všetko stihneš za 1 víkend?1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore