Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

10 súkromných ostrovov, ktoré si môžete dovoliť prenajať!

10 súkromných ostrovov, ktoré si môžete dovoliť prenajať!

Prenájom súkromného ostrova znie na prvé počutie ako príbeh zo života horných desaťtisíc. Existujú však aj ostrovy, ktoré sa dajú prenajať za cenu lepšej hotelovej izby a sú skvelým miestom na narodeninovú oslavu, svadbu či inú udalosť pre veľké skupiny ľudí. Tu sú, zoradené podľa ceny.

10. Colleton River Plantation, Južná Karolína

Ak niekedy zablúdite na trip do USA a na vašom itinerári sa objaví aj Južná Karolína, skúste sa ubytovať v tejto súkromnej oáze. Ďaleko od ruchu rezortu a iba na skok od krásnej nedotknutej prírody. Túto parádu si ako partia môžete užiť len za 272 EUR za noc.

Tripadvisor.com

9. Bird Island, Belize

Skutočný raj len za 386 EUR za noc. Bird Island leží v strede krásnej koralovej bariéry, kde môžete pozorovať rozmanitý vodný život a kúpať sa v krištáľovo čistej vode. Pekné počasie je tam samozrejmosťou po celý rok.

Tripadvisor.com

8.  Area 51, Ship Channel Cay, Bahamy

Vyhrievať  sa pod karibským slnkom úplne osamote? Tento sen sa vám splní, ak si prenajmete chatku na Ship Channel Cay. Za cenu 400 EUR Za noc máte v cene aj 24 hodinový servis, takže auto môžete spokojne nechať na pevnine.

7. Private Island Rental, Thousands Islands, New York

Súkromný ostrov obmývaný vodami teplučkého jazera a ubytovanie v podobe útulnej chatky. To ponúka Private Island Rental v štáte New York za 536 EUR za noc. 360 stupňový výhľad na jazero máte grátis.


Tripadvisor.com

6. Prospect Point House, Bahamy                          

Dokonalý únik na ostrov predstavuje aj Prospect Point House na Bahamách. Nachádza sa v odľahlejšej časti, no to neznamená, že sa tam budete nudiť. Medzi obľúbené aktivity patrí windsurfing či plávanie s diviakmi. Pobyt vás vyjde na 640 EUR za noc

5. Ipil Waterfront, Filipíny

Ubytovanie v krásnej vile obklopenej bielymi plážami s výhľadom na monumentálne vrcholky kopcov. To ponúkajú Filipíny, konkrétne výčnelok na ostrove Palawan. S atraktivitou destinácie stúpa aj cena – ubytovať  sa tam môžete za 711 EUR.

4. East Sister Rock, Florida

Dovolenkovať osamote sa dá aj na inak rušnej Floride. Trojminútová jazda loďou vás privedie do perfektného tropického úniku od reality. Ak chcete doraziť vo veľkom štýle, priviezť vás môže aj helikoptéra. Za túto americkú okázalosť a najmä súkromie zaplatíte od 1400 EUR.

3. Exclusive Private Island Custom, Belize

Tento súkromný ostrov pre 14 ľudí ponúka všetko, čo ste si kedy priali. Plný personál, loď, osobného vodiča, výbavu na všetky vodné športy a úchvatné výhľady na neďaleké hory. A to za približne 1500 EUR za noc.

2. Cherry Island, Kanada

Čerešňový ostrov je nádherná dovolenková destinácia uprostred jazier Muskoka v kanadskom štáte Ontário.  Ubytovanie v architektonicky skvostnej vilke vás vyjde na vyše 2000 EUR.

1. Royal Belize, Belize

Najdrahším špásom na zozname je súkromný Royal na Belize. Za približne 4500 EUR za noc sa tam ubytuje 18 ľudí. Plný personál a vodné športy dosýta sú na ostrove samozrejmosťou.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore